TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Saturday, 30 July 2011

July 14, 2011

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

July 14, 2011


 
Pozdrowienia od Federacji:

Powracamy by przedyskutować z wami kilka aktualnych spraw. Po pierwsze chcemy zaznaczyć, że odczuwamy spadek wiary u wielu z was, którzy od dłuższego czasu macie do czynienia z tymi tematami. Można zrozumieć, że łatwo jest stracić wiarę, gdyż czasami jest wam trudno ustalić co jest prawdą a co nie, zwłaszcza tym, którzy nie mieli do tej pory możliwości komunikowania się bezpośrednio z nami. Używajcie serca do rozpoznawania Prawdy, by móc poczuć i wiedzieć, czy jesteśmy tu oraz czy nastąpią wydarzenia, o których wam mówimy. Tylko wy sami możecie rozróżnić prawdę dotyczącą tego co się dzieje. Tylko wy możecie zdecydować o waszej dalszej drodze. Jednak chcemy was zapewnić, że jesteśmy z wami i te procesy na pewno się dokonają.

W ostatnich dniach energia na świecie jest zdecydowanie spokojniejsza a próby wprowadzania zamieszania przez Iluminatów są rzadsze. Widzimy wielu zwolenników Illuminati zwracających się w kierunku Światła, czy to przez prawdziwe zrozumienie procesu czy też z powodu rozpoznania, że nie unikną sprawiedliwości. Taka postawa nie różni się od nazistów z końca Drugiej Wojny Światowej, kiedy zdali sobie sprawę, że będą odpowiedzialni za swoje okrucieństwa. To samo uczucie mają słudzy Illuminati i coraz częściej odmawiają wykonywania poleceń w nadziei na litość, gdy staną przed nieuniknionymi sądami.

Wasza planeta jest dosłownie otoczona statkami ze wszystkich stron Wszechświata, jak również wiele istot konkuruje o miejsca w pierwszym rzędzie w tym największym widowisku w Galaktyce. Wasz świat był od dawna uznany za jedną z najlepszych duchowych szkół Wszechświata i dostanie się na ten Uniwersytet było bardzo cenione. Teraz jesteście w przededniu graduacji i zaliczenia całego cyklu szkolenia, w związku z czym jesteście w centrum zainteresowania całej wszechświatowej rodziny, która przybyła ze wszystkich części Kosmosu, aby wam asystować w tej ceremonii.

Wiedzcie, że jeśli wasi liderzy szybko nie dojdą do porozumienia w sprawie ogłoszenia Ujawnienia, to zrobimy to w ich imieniu, gdyż każdego dnia skraca się potrzebny wam czas na asymilację zmian niezbędnych do Wzniesienia. Otrzymacie Prawdę i zobaczycie ją sami. Waszym zadaniem jako pracowników Światła będzie rozpowszechnić tę wiadomość tak daleko jak to będzie tylko możliwe, aby wszyscy mogli poznać tę Prawdę i rozproszyć strach, który niewątpliwie pojawi się z powodu naszego Ujawnienia.

W ramach czasu jaki znacie jest to jedynie krótkie oczekiwanie na rozpoczęcie tego procesu. Trwajcie w ufności do nas tak jak my wierzymy w was. Kontynuujcie wasze oddanie dla Światła, Miłości oraz wzajemnie dla siebie. Jesteście naprawdę wspaniałymi i potężnymi istotami duchowymi.

Pozostańcie w pokoju.Channeler: Wanderer of the Skies

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła


 Translations

No comments:

Post a Comment