TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Thursday, 22 September 2011

September 5, 2011

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

September 5, 2011Pozdrowienia od Federacji:


Wróciliśmy, aby przedyskutować z wami inny aspekt wyłaniającego się procesu Ujawnienia. Jesteście zanurzeni w zmianach, które się dokonują teraz dookoła waszej planety. Duże przesunięcia na polach ekonomicznym i biznesowym są w toku, co z kolei wytwarza zmianę nie do zatrzymania, która przybliży nas do Ujawnienia i spróbowania nauczenia was tego, co wiemy o procesie Wzniesienia w ciągu tej odrobiny czasu jaka nam jeszcze została.

Wasz świat zmieni się drastycznie po Ujawnieniu. Zmieni się gwałtownie, bo nawet najmniejsi z was będą mieli dostęp do energii za darmo i innych cudów technologicznych, o których możecie teraz tylko pomarzyć, ale które istnieją w waszym świecie już teraz. Są to urządzenia do teleportacji, maszyny, które pozwolą na oglądanie wydarzeń z przeszłości w formacie holograficznym, urządzenia komunikacyjne, które pozwolą wam dotrzeć do każdego, wszędzie i o każdym czasie. Kraje trzeciego świata, najmocniej uderzone przez chciwość Iluminatów i ich grą o władzę, staną się równorzędne ze wszystkimi innymi narodami. Wyobraźcie sobie niewykorzystany dobrobyt wiedzy, innowacji i talentu, który się otworzy dla całej ludzkości, gdy te kraje staną na równi z innymi krajami i ich ludzie będą mogli zostać usłyszeni. Edukacja przestanie być lokalnym luksusem i stanie się na skalę światową i opartą na interakcji. Oprócz zastosowania technik holograficznych do oglądania rozwoju historii na żywo całe klasy będą mogły dzięki teleportacji przenosić się na historyczne tereny, aby zobaczyć i doświadczyć tej historii osobiście. Będziecie nauczani waszej prawdziwej historii i nie będzie tematu, który się przed wami będzie ukrywało. Wszystkie dziedziny eksploracji i eksperymentowania zostaną przed wami otwarte z założeniem, że wszystkie odkrycia są dla ulepszenia życia całej ludzkości, nie tylko kilku ludzi.

Wiele z tych scenariuszów wyda się wam gruszkami na wierzbie i nic ponad bycie pięknym snem. Jednakże jest to bardzo dalekie od prawdy. Wyobraźcie sobie całkowitą wolność ludzkiego ducha dzięki tym urządzeniom. Wtedy zrozumiecie dlaczego ta technologia, wiedza, historia były trzymane od was z daleka przez tak długo. Nikt nie będzie w stanie się wywyższać ponad drugą osobę, kiedy zdacie sobie sprawę, że wszyscy jesteście jednością.

Te rzeczy i znacznie więcej przychodzą do was. Wielki ruch, który doprowadzi do redystrybucji waszych systemów dobrobytu, waszych systemów prawnych i sposobu, w jaki operujecie w biznesie jest już w drodze. Są ustanawiane niezbędne protokoły dla wydarzenia Ujawnienia. Jesteśmy coraz bliżej tego, co jest nieuniknione i pozostajemy niezwykle podekscytowani, że wreszcie będziemy mogli się połączyć podczas otwartego, pełnego miłości kontaktu. Podczas gdy sprawy postępują w funkcji wykładniczej, będziecie przytłoczeni szybkością, z jaką ten proces się rozwija. My jesteśmy, na każdym zakręcie, tu po to, aby być pewnym, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Miejcie Światło w sercu podczas tych dni, co mają nastąpić i będziemy się cieszyć wszyscy razem podczas naszego spotkania.

Przetłumaczyli Sławek i Viola 

Pozostańcie w pokoju.


Channeler: Wanderer of the Skies

 Translations

No comments:

Post a Comment