TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Thursday, 27 October 2011

October 25, 2011

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

October 25, 2011Pozdrowienia od Federacji:


Powracamy z większą ilością nowości dla Was w te dni Pełnego Ujawnienia. Już istnieje wielki ruch dotyczący Waszej Ziemi we wszystkich aspektach procesu Wstąpienia. Coraz więcej osób budzi się. Niektórzy są jeszcze trochę senni i widzą tylko początek prawdy. Inni, którzy są obecnie dotknięci ostatnimi resztkami snu, zobaczą dokładniej o co chodzi w ich życiu, poprze siły które szybko podporządkowują się światłu. Wstąpienie przeniesie Cię na niewiarygodne wysokości i ostatecznie staniecie się wielkimi i pełnymi możliwości istotami duchowymi, którymi w istocie zawsze mieliście być.

Zwróćcie uwagę na to, jak wasze myśli zmieniły się teraz przechodząc od wątpliwości dotyczących naszej egzystencji do koncentracji na wielu aspektach tego ruchu, który właśnie trwa, a o którym informowaliśmy was przez długie lata. Oznacza to, że nie ma już miejsca na wątpliwości. Jest zaledwie tyle czasu, aby docenić ogrom tego, co jest transponowane wokół waszego globu właśnie teraz. Podjęliście wielkie zadanie i jesteśmy dumni z waszych wysiłków aby doprowadzić to do samego końca.

Wkrótce wasza praca i te wiadomości dotrą do znacznie większego grona odbiorców niż kiedykolwiek to sobie wyobrażaliście na tym etapie, dzięki kilku czynnikom, które są obecnie realizowane poprzez wasze media i kanały rządowe. To umożliwi większy "ruch" w witrynach, które wspierają zrozumienie tych wiadomości i informacji o drodze do Wstąpienia. Obejmuje to obowiązkowe "szkolenie" służb wewnętrznych używających w Internecie materiałów z tych witryn. Bądźcie odpowiednio przygotowani.

Chociaż nie wskazujemy żadnej daty Ujawnienia, czy też Wstąpienia, to każda data wybrana przez was jest jednakowo dobra, ponieważ to wasze przemyślenia i zamiary tworzą waszą rzeczywistość. Czekamy w gotowości aby rozpocząć Ujawnienie zgodnie z planami, które opracowywaliśmy przez długi czas.

Ponownie będziecie zadziwieni w następnych, najbliższych tygodniach samą tylko liczbą naszych statków przemieszczających się po Waszym niebie. Złożoność łodzi, ich rozmiar i możliwości są coraz lepsze w miarę upływu czasu. To także wyraźny sygnał, że to co wam mówimy nastąpi. Dostosowujemy do ziemskich możliwości proces ujawnienia, ponieważ musimy to zrobić. Jest to obecnie koniecznością i nie mamy innej alternatywy. Jednakże jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów w waszych protestach i demonstracjach, które doprowadziły do zmiany sposobu myślenia, do prawdziwej przemiany wśród was. Teraz jak widzieliśmy, to się rozwija samodzielnie, mamy pozwolenia na działanie zgodnie z naszymi planami w tym względzie.

Oczekujecie wiele w ciągu następnych kilku tygodni i nie będziecie rozczarowani. Ujawnienie jest tuż za waszym progiem. Gdy zapuka do waszych drzwi, powitajcie je z otwartymi ramionami. To powitanie zapoczątkowuje zupełnie nowy paradygmat waszego istnienia. Wkrótce będą następne rewelacje od Bytów pochodzących z Wnętrza Ziemi, które zwrócą się do was z licznymi dowodami niezbędnymi do wykazania istnienia relacji z nimi, dawno utraconych. Przybędą w niezliczonej ilości form i kształtów, obserwujcie dokładnie te wszystkie zdarzenia. Bądźcie otwarci na te wszystkie możliwości, które istniały już dawno przed wami i uznacie te nadchodzące dni za naprawdę ekscytujące i godne uwagi.

Pozostańcie w pokoju.


Channeler: Wanderer of the Skies

Przetłumaczyli Sławek i Viola 
 Translations

No comments:

Post a Comment