TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Wednesday, 4 January 2012

04:01:2012

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

04.01.2012Pozdrowienia od Federacji:

Bardzo dużo jest ‘w trakcie’, jak to mówi się w waszym świecie. Nie spuszczajcie piłki z oka, ponieważ ci, którzy wydają się być Świetlanymi, mogą tak naprawdę nimi nie być, a ci którzy wydają się służyć Iluminatom, mogą tak naprawdę was zaskoczyć. Rozszerzyliśmy naszą ochronę na tych, którzy potrzebują jej najbardziej w obecnym czasie i którzy powstrzymali gigantyczne wysiłki Iluminatów zmierzające ku wznieceniu poważnego konfliktu w kolebce waszej cywilizacji. Nie możemy do tego dopuścić, gdyż plan musi postępować do przodu w kierunku tego, co nieuniknione.

Przywiedliśmy do naszej rady tych ludzi, którzy byli z nami w kontakcie poprzez różne frakcje Federacji, aby omówić ich poglądy na temat jak najlepszego podejścia do spraw, które obecnie nurtują Pracowników Światła. Przekazali nam oni swoją wiedzę i refleksje, a my uwzględniliśmy je w naszych planach.

Wielu z waszych politycznych liderów wprowadziło się w błąd mniemając, że ciągle mają „bilet wstępu na arkę”, gdy nadejdzie „końcowy czas”, gdyż byli oni omamieni wiarą, że to nastąpi. Nikt nie poinformował ich, że ich sanktuaria zostały zniszczone, więc kontynuują przegłosowywanie legislacji wyniszczających po cichu ich własne rodziny, nieświadomi osobistych konsekwencji swych działań. Bezpodstawnie wierzą, że będą mieli gdzie uciec. Kiedy zdadzą sobie sprawę z faktu, że będą cierpieli razem z innymi licznymi, ich zaskoczenie faktem, że zostali oszukani, odbije się rykoszetem na tych, którzy to są autorami oszustwa, i zobaczycie, jak cofną wiele krzywd, zaczynając od tej właśnie klasy ludzi.

Natężenie tego dramatu rozgrywającego się nad waszym światem będzie narastało wykładniczo w nadchodzących miesiącach. To, co dzisiaj wydaje się wam niezwykłym odkryciem, jutro będzie błahostką, gdy się porówna intensywność, znaczenie, jak i konsekwencje tego wydarzenia. Rzeczy są odkrywane w bezprecedensowym tempie i to wszystko dzieje się zgodnie z planem.

Ciągle jeszcze dyskutujemy między sobą nad różnorodnością technologii, które będą wprowadzone do waszego świata przez Ujawnienie oraz nad tym, w jakiej kolejności powinny one być odsłaniane. Podczas gdy dla niektórych z was będzie się to wydawało bagatelką, jest to tak naprawdę bardzo ważną kwestią w rozumieniu powiązania tychże technologii, które posiadamy, jak również i sposobu, na jaki one na was wpłyną. Kwestia, czy dać wam najpierw dostęp do technologii, które wy nazywacie „Archiwami Akaszy”*, zanim udostępnimy wam urządzenia do teleportacji, czy zrobić to w połączeniu z maszynami replikującymi nie jest dla nas bagatelną sprawą. Jak już powiedzieliśmy wam wcześniej wiele razy, to co było dla was zaplanowane, jest już dokonane i zależy tylko od decyzji chwili, z powodów, które staną się w większej części oczywiste po Ujawnieniu.

Mówimy o tym, aby podnieść was na duchu, bądźcie Światłem i Radością, wszyscy zasłużyliście na te uczucia. Na zawsze pozostajemy w zachwycie dla waszych zdolności, by wyrwać się z tych najciemniejszych miejsc, w które wymiar waszej rzeczywistości was rzuca. Jest to wyczyn wart waszego statusu, który pośród nas otrzymaliście. W naszych oczach jesteście rodem królewskim. Jesteście dla nas drogimi (istotami), z powodu waszej pokory w tym zakresie. Życzymy wam tylko Miłości i Radości, gdy oczekujecie tych ostatnich chwil, aż nadejdzie to, co nieuniknione.

Pozostawajcie w Pokoju.


*Archiwa Akaszy - (Akashic Record - przyp. tłum.) - planetarny bank pamięci wymiaru ósmego, który jest częścią ogromnego Antycznego (Dora-Teura) Matriksu pamięci złożonej. (‚Podróżnicy z Kosmosu’ Ashayana Dean, wyd.Wild Flower Press, 2009, t. 2, strona 206, pkt. 7) Innymi słowy, gdy uzyskany będzie dostęp do Archiwum Akaszy, do sieci krystalicznej Ziemi zostanie przetransferowana wiedza o całym Wszechświecie. Z sieci krystalicznej Ziemi będzie można tą wiedzę pobrać, pod warunkiem, że istota łącząca się z tą siatką krystaliczną uzyskała odpowiedni poziom rozwoju świadomości oraz zaawansowania kodu genetycznego.Channeler: Wanderer of the Skies


Przetłumaczyli Sławek i Viola 


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy.
 

Pozostańcie w pokoju.Dear Readers,

 We are looking for new translators English-Romanian and English-Indonesian for Wanderer’s messages. 
We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible. Translations

http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC 
     http://greeckwanderer.blogspot.com/  - GREEK
http://slovenskywanderer.blogspot.com/ - SLOVENSKÝCH/SLOVAK
     http://greeckwanderer.blogspot.com/  - GREEK
 http://wandererinslovensko.blogspot.com/ - SLOVENSKO/SLOVENIAN

No comments:

Post a Comment