TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Wednesday, 25 April 2012

14.04.2012

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

14.04.2012Pozdrowienia od Federacji:


Dziś w waszym świecie rozwija się uczucie wielkiej nadziei w miarę jak zbiorowe myśli skupiają się na aresztowaniach Illuminati i restrukturyzacji waszego systemu finansowego. Wydarzenia te toczą się zgodnie z zamierzeniami. Toczą się na całym waszym świecie w zaaranżowany sposób, który przytłoczyłby was swoim strategicznym rozwojem, gdybyście znać mogli jego zakres i głębokość. Jesteśmy tu by mówić o tym, o czym możemy bez narażania już podjętych działań, których rezultaty zobaczycie w najbliższych tygodniach.

Przygotujcie się na wielkie ruchy informacji na całym globie, które skupią uwagę tych, którzy nie są dostrojeni na tym, czego wy dokonywaliście przez cały ten czas. To będzie następne i – do chwili obecnej – największe masowe przebudzenie osób, które jak na razie przesypiały ten proces. Ta informacja nadejdzie z wielu źródeł, włączając wasze media, które już teraz uwalniają się spod kontroli Illuminati. Prawda przetoczy się nad tymi, którzy będą się jej opierali, a ci którzy zawsze chcieli, aby te informacje się wydostały nie napotkają oporu, aby tego dokonać. Ta cienka stróżka stanie się wrotami powodzi informacji będących wstępem do Ujawnienia.

W rzeczy samej, mieliśmy swój udział w zneutralizowaniu rakiety (przyp. Krystal: w Płn. Korei), co ostatnio obiegło wiadomości i jest wystarczająco jasne, że nie może być żadnych akcji odwetowych ze strony wojskowych na tym świecie. Podczas gdy sianie strachu spowoduje, że wielu skupi się na broni nuklearnej jako potencjalnym zagrożeniu terrorystycznym, mówimy, jak zawsze mówiliśmy, że nie ma się czego obawiać.

Wasz naród Islandii jest używany do testowania wprowadzanych strategii finansowych dla ulepszenia waszej planety. Mądrze byłoby podążać za nimi w tych kwestiach, jako że w niedługim okresie czasu będzie to przeznaczenie wszystkich nacji. Zawsze radziliśmy że takie akcje nie nadejdą od strony wielkich potęg tego świata, ale nadejdą gęsiego, gdy nastąpi efekt domina.

Kończy się czas na wątpliwości. Zaczął się czas nadziei, teraz w miarę jak zaczynacie widzieć realne zmiany, namacalne i obserwowalne przez wszystkich. Te zmiany nadejdą tak szybko, że zakręci wam się w głowach. Na razie oczekujcie początku – początku. W miarę jak nadejdą zmiany, Gaja zareaguje na waszą nadzieję i miłość. Ona już dokonuje zmian korzystnych dla wszystkich. Będzie jeszcze kilka potężnych trzęsień ziemi, ale z minimalnymi szkodami dla życia, w miarę jak zmiany będą postępowały.

Jesteśmy zawsze z Wami, naszą rodziną. Oczekujemy zjednoczenia i szansy, aby podzielić się z wami naszą miłością oraz podekscytowaniem waszą przyszłością.
Pozostańcie w pokoju.


Channeler: Wanderer of the Skies

Przetłumaczyli Michal 

No comments:

Post a Comment