TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Tuesday, 27 March 2012

25:03.2012

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

25.03.2011Pozdrowienia od Federacji:


Zacznijmy od tego że Wasz świat będzie niedługo przechodził zmiany, które zrównają go z procesem Wzniesienia. Gaia wysłała wiadomość do Stwórcy że jest już gotowa. Ona i my wszyscy, niecierpliwie oczekujemy odpowiedzi. To niemała sprawa. Możliwe że odpowiedzią od Stwórcy będzie „zielone światło”, które pozwoli nam ruszyć dalej z ujawnieniem. Tak więc, nasze serca zwrócone są ku Stwórcy w momencie w którym czekamy na słowa jak i kiedy postępować.

Wiadomość od Gai jest jej potwierdzeniem że jest przygotowana na następny krok i że chce iść dalej. Jest również jej „oceną” iż wszystkie istoty które z siebie utrzymuje są rozsądnie przygotowane do następnej fazy. Ta ocena jest bardzo ważna, ponieważ bez niej Kreator nie rozważał by tej opcji jako wykonalną. Tak więc, przenieśliśmy się wspólnie do bardzo ważnego etapu procesu, tego który przysparza nam bez liku ekscytacji oraz możliwości.

Nastąpiło odwrócenie się wielu z tych, którzy widzieli przeciąganie się tego procesu i użyli tego jako dowodu, że to nigdy nie miało nastąpić. Wraz z odpowiedzią Kreatora to się zmieni i jesteśmy rozsądnie podekscytowani wiarą, że ten czas nadszedł. Z federacji do wszystkich systemów w kosmosie zostało wysłane wołanie i obecnie nawet większa liczba odwiedzających zmierza w tą stronę by być świadkami następnej fazy aktywności. W tej kwestii możecie oczekiwać kolejnej „Norweskiej Spirali”[1] jako że więcej wymiarowych bytów będzie przybywało w najbliższych tygodniach.

W nadchodzących dniach i tygodniach zaplanowanych jest wiele ekscytujących rzeczy. W miarę jak postępują zmiany w waszym światowym rządzie i mediach, ze szczególnym naciskiem na instytucje finansowe, będziecie obserwowali więcej i więcej chęci do otwartego dyskutowania tego, co dotąd było 800 funtowym gorylem w salonie[2]. Będziecie słyszeli oświadczenia w mediach w których politycy zaczną otwarcie mówić o Illuminati i ich roli w waszym świecie, oraz o tym co musi zostać zrobione by odzyskać świat dla waszych ludzi.

Nowym „odkryciem” czekającym na ujawnienie masom jest odkrycie dotyczące najgłębszej jak dotąd znalezionej podziemnej jaskini, a mianowicie wyciek informacji dotyczących drzwi do świata zawierającego byty które wy nazywacie Agarthanami. Przygotuje to w razie potrzeby scenę pod przyszłe wieści dotyczące tych bytów i ich roli tutaj.

Pamiętajcie że w miarę jak te sprawy posuwają się naprzód, robią to z konkretnej kolejności i z konkretnej przyczyny, która jest połączona z dużo większym planem, którego nie możemy Wam na razie wyjawić. Ale w miarę jak fragmenty będą wpasowywały się w swoje miejsca, będą samo-wykonawcze. I kiedy domino zacznie się przewracać, będzie się przewracało szybko i bez wątpliwości po waszej stronie. Nie będzie wtedy żadnego zgadywania, żadnych wątpliwości.

Uspokójcie swój umysł byśmy mogli mówić do was. Otwórzcie swoje serca, byśmy mogli się wzajemnie słyszeć. Pozostańcie w chwili i pozostańcie odważni w waszym wołaniu. Jesteśmy z Wami i jesteśmy Wami.

Zostańcie w Pokoju.


[1] http://www.youtube.com/watch?v=iIg5eczY5Ms
[2] Coś oczywistego, ciężkiego do zignorowania, ale ignorowanego mimo to z różnych przyczyn. Absurdalna sytuacja w której ktoś udaje że nie zauważa ogromnego zwierzęcia w salonie.Channeler: Wanderer of the SkiesPrzetłumaczyli Michal 

No comments:

Post a Comment