TEAM

We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

ch

Please sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projects


We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

Friday, 16 March 2012

14:03:2012

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

14.03.2011Pozdrowienia od Federacji:


Cóż więcej może być powiedziane na temat tego wszystkiego, co jest przekazywane obecnie na Waszą planetę. Powiedzieliśmy Wam już o nadchodzących wydarzeniach i o tym, jak one będą nagle i kolejno następowały. Możecie dopiero teraz zacząć podziwiać „efekt domina” odnośnie do tego wszystkiego co się dzieje.

Wkrótce, przywódcy wielu narodów spotkają się potajemnie w celu ponownego omówienia tematów dotyczących ujawnienia, co zostało wstrzymane w ostatnich latach, aby zająć się innymi zagadnieniami i zdarzeniami, na których zależało osobiście tym osobom, a także wynikało to z ich interesów narodowych. Teraz jednak ponownie ujawnienie jest działaniem priorytetowym i będzie omawiane bardziej intensywnie przez ww. uczestników. Jednak nie wydaje nam się, że ich działania wniosą jakieś istotne zmiany, ponieważ obserwowaliśmy ich działania w przeszłości. Kilka spraw interesujących spowodowało, że z powrotem „usiedli do stołu”.

Jedną z tych spraw jest odkrycie anomalii wokół Słońca, które nie mogą być wyjaśnione przez naukowców. Wśród rządzących panuje takie przekonanie, że jest to dyskretna interwencja pozaziemskich Federacji w sprawy ziemskie, a zatem ten temat wróci ponownie „na tapetę”.


Kolejną kwestią, która jest bezpośredni kontakt podjęty przez Federację z państwami trzeciego świata, który spowodował poważne zaniepokojenie wśród Iluminatów. Uznali to za główną oznakę zmiany równowagi sił, a w połączeniu z utratą przez nich znaczenia i pozycji na rynkach finansowych i wzbierającą falą zorganizowanych i silnych protestów, sprzeciwu wobec nich na całym świecie, co spowodowało wśród nich panikę, w ich jak dotąd metodycznym podejściu mającym na celu ustawienie „gry” tak, aby utworzyć „ich” rząd na świecie.

Będziecie mieli dużo do oglądania w nadchodzących dniach, ponieważ coraz więcej „klocków domino będzie upadać” w znacznie większym tempie. Już teraz możecie zaobserwować zmiany sytuacji w systemach finansowych. Będzie to potem szybko propagowane przez media, a wtedy dla wielu rozpocznie się konieczność zapłaty za popełnione zbrodnie, jednak większość zdecyduje się na otwarte i uczciwe, dociekliwe przedstawianie spraw. Czego następstwem będzie z kolei tzw. przejście do etapu "oczyszczenia domu" przez przywódców i liderów politycznych oraz innych ludzi, którzy przodują, jeśli chodzi o zagadnienia świadomego rozpoczęcia budzenia struktur władzy wielu rządów w celu określenia ich roli w sposób jasny i jednoznaczny, jako „stewardów-asystentów” społeczeństwa.

Jest to czas, kiedy zapanuje sprawiedliwości, a brak nadziei nie będzie miał miejsca. To się właśnie dzieje i tak to postrzegajcie. Oglądamy ten proces z wielkim zaskoczeniem i trudno ukryć ekscytację z powodu tego, co ma nastąpić dla wszystkich, dla dobra całego wszechświata.

Bardziej jednoznaczny dla Was dowód naszego istnienia będzie objawiony w działaniach, a więcej na ten temat zostanie ujawnione w najbliższych tygodniach. Można oczywiście zaobserwować zwiększoną aktywność w tym zakresie na całym świecie. Ostatnio koncentrujemy się na kontaktach z państwami trzeciego świata, jako części planu, które mamy w zakresie bezpośredniej komunikacji z tymi regionami.


Teraz jednak ponownie wracamy do zainteresowania krajami, które mogą spowodować istotną różnicę w procesie ujawnienia. To inspirujące wyświetlenie oczekiwane i ogromne wystąpi teraz z niespotykaną nigdy dotąd częstotliwością.

Jesteśmy z Wami bardziej niż kiedykolwiek przedtem w tych najbardziej ekscytujących czasach. To właśnie to , czym żyliście poprzez istnienia, które zaplanowaliście w szczegółach i czego doświadczacie obecnie. To Wasze prawo i zasługujcie na to. Jesteśmy z Wami w miłości, poszanowaniu i uznaniu Waszych niesamowitych możliwości.Pozostańcie w pokoju.


Channeler: Wanderer of the Skies

Przetłumaczyli Grazyna 


Dear Readers,

 We are looking for new translators English-Indonesian  and English-Korean for Wanderer’s messages.
We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 27 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible. TranslationsNo comments:

Post a Comment